testo 417 - Digitální vrtulkový anemometr se 100mm vrtulkou a s připojením k aplikaci

testo 417 - Digitální vrtulkový anemometr se 100mm vrtulkou a s připojením k aplikaci

9 910 Kč
Vč. DPH: 11 991.10 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : testo 417
Obj. č. : 0563 0417
Množství:     

Kompaktní vrtulkový anemometr testo 417 se 100mm vrtulkou je ideálním řešením pro jednoduché, rychlé a přesné měření rychlosti proudění, objemového průtoku na přívodech vzduchu a vzduchových vyústkách u klimatizačních a ventilačních systémů. Nastavení vyváženého větrání bytových prostor nebo měření u vířivých anemostatů je se sadami testo 417 s trychtýřem a usměrňovačem proudění naprostou hračkou. Díky propojení s aplikací testo Smart App vyřešíte konfiguraci přístroje, zobrazení (také jako druhá obrazovka) a ukládání i dokumentaci naměřených hodnot rychle a bez komplikací.

Kompaktní vrtulkový anemometr testo 417 byl vyvinut tak, aby Vám co nejvíce usnadnil měření na přívodech vzduchu a vzduchových vyústkách u klimatizačních a ventilačních systémů. Integrovaná vrtulka o průměru 100 mm Vám rychle zajistí přesné výsledky. Časové a bodové střední hodnoty i objemový průtok se automaticky vypočítávají v přístroji a zobrazují se na displeji. To umožňuje obzvláště efektivní nastavení vyváženého větrání bytových prostor - včetně rychlé dokumentace v aplikaci testo Smart App.

Aplikace Vás podporuje nejen při konfiguraci měřicího přístroje, ale také zobrazuje, ukládá a dokumentuje naměřené hodnoty - promění tak Váš chytrý telefon v druhý displej. testo 417 je k dispozici také ve dvou praktických sadách: testo 417 sada 1 obsahuje dva trychtýře pro talířové ventily a větrací mřížky. Tyto trychtýře lze snadno připojit k vrtulce a pokrývají tak celou řadu velikostí a tvarů vyústek. Testo 417 sada 2 obsahuje kromě dvou trychtýřů také usměrňovač proudění pro dosažení přesných výsledků měření i u vířivých anemostatů.

Obsah dodávky:
  • testo 417 – vrtulkový anemometr se 100mm vrtulkou a s připojením k aplikaci
  • Přepravní pouzdro
  • Výstupní protokol z výroby
  • 3 x AA baterie