testo 175 T3 2-kanálový datalogger teploty

testo 175 T3 2-kanálový datalogger teploty

6 450 Kč
Vč. DPH: 7 804.50 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : testo 175 T3
Obj. č. : 0572 1753
Množství:     

Datalogger teploty testo 175 T3 je vybaven dvěma konektory pro externí termočlánkové sondy (typ T nebo typ K). Datalogger se tím výborně hodí pro zaznamenávání teploty na dvou místech. Je např. vhodný, pokud potřebujete zkontrolovat funkčnost otopného systému. Záznamník teploty přitom současně měří teplotu topné větve a zpátečky. Datalogger se dá rovněž použít při kontrole v průmyslové výrobě, když je třeba kontrolovat teplotu procesu na dvou různých místech.

  • Praktický pro časté nebo trvalé měření: kapacita paměti je 1 milion naměřených hodnot, provozní kapacita baterií je až 3 roky
  • Velmi široký rozsah měření teploty od -50 °C do +1000 °C
  • Včetně nástěnného držáku
  • Vyhodnocení a dokumentace naměřených dat: na výběr jsou tři různé verze softwaru, software Basic je zdarma ke stažení
Nejmodernější měřicí technika, vysoké zabezpečení dat
Externí termočlánkové sondy si můžete vybrat z našeho širokého sortimentu sond a přiobjednat k záznamníku. Díky tomu jste flexibilní a sami si rozhodnete, co vlastně Váš datalogger musí měřit. Nabízíme mimo jiné povrchovou sondu, sondu okolního vzduchu a ponornou / vpichovou sondu. Měřicí rozsah a přesnost závisí na zvolené termočlánkové sondě. Principiálně je možné s odpovídající sondou měřit od -50 °C do +1 000 °C.

Na přehledném displeji si můžete nechat zobrazovat aktuální měřené hodnoty, hodnoty min. / max., nastavené hraniční hodnoty, překročení hraničních hodnot a zbývající kapacitu baterií. Máte tak možnost kdykoliv odečíst důležité hodnoty a nemusíte kvůli každé rychlé kontrole dat hned datalogger vyčítat na počítači.

Dlouhá provozní kapacita baterií, která je až 3 roky, a velká kapacita paměti pro až 1 milion naměřených hodnot – to je pro uživatele záruka vysokého komfortu: totiž i při kratším intervalu měření není zapotřebí časté vyčítání záznamníku teploty. Pro provoz záznamníku dat můžete používat standardní baterie (AAA), které si sami můžete vyměnit. Zvláště praktické je, když se má měřit teplota ve špinavém a prašném prostředí: záznamník teploty má třídu krytí IP 65 proti vniknutí prachu a proti stříkající a proudící vodě.

Je dobře vědět: uložená naměřená data se neztratí ani při vybité baterii a její výměně. Můžete se tedy při používání dataloggeru teploty spolehnout na vysoké zabezpečení dat.

Programování a vyhodnocení dataloggeru teploty
Pro naprogramování a vyčtení Vašeho záznamníku teploty a také pro vyhodnocení naměřených dat na počítači máte na výběr mezi třemi verzemi softwaru:
  • Software ComSoft Basic – zdarma ke stažení – pro rychlé naprogramování dataloggeru teploty a jednoduchou analýzu dat
  • Software ComSoft Professional – volitelně na objednání – nabízí různé možnosti detailního vyhodnocení teploty
  • Software ComSoft CFR 21 Part 11 – volitelně na objednání – optimální pro speciální požadavky dle CFR 21 Part 11 v oblasti léčiv
Pozor:pro uvedení dataloggeru teploty do provozu musí být připojena minimálně jedna externí termočlánková sonda (volitelná). Kromě toho potřebujete USB kabel (volitelně) pro naprogramování a vyčtení Vašeho dataloggeru dat. K Vašemu dataloggeru teploty lze přiobjednat jak sondy, tak také USB kabel. Pomocí USB kabelu (nebo též pomocí volitelné SD karty) můžete naměřená data přenést do Vašeho počítače.

​Obsah dodávky:
Datalogger teploty testo 175 T3, 2-kanálový záznamník teploty s konektory pro externí sondy (termočlánky typu T a typu K), vč. nástěnného držáku, zámku, baterií a výstupního protokolu z výroby.*

*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.
Technická data
Paměť 1.000.000 Naměřených hodnot
Provozní teplota -35 … +55 °C
Skladovací teplota -35 … +55 °C
Rozměry 89 x 53 x 27 mm
Typ sondy/senzoru Typ T (Cu-CuNi),Typ K
Sonda Typ K (NiCr-Ni)
Měřicí rozsah -50 … +1000 °C
Přesnost ±0,5 °C (-50 … +70 °C)
±0,7 % z nam.hodn. (+70,1 … +1000 °C)
Rozlišení 0,1 °C
Sonda Typ T (Cu-CuNi)
Měřicí rozsah -50 … +400 °C
Přesnost ±0,5 °C (-50 … +70 °C)
±0,7 % z nam.hodn. (+70,1 … +1000 °C)
Rozlišení 0,1 °C
Externí sondy
Možnost externí sondy Ano
Název Typ Akce
Prospekt testo 175 T3 pdf