testo 310 II analyzátor spalin

testo 310 II analyzátor spalin

16 900 Kč
Vč. DPH: 20 449 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : testo 310 II
Obj. č. : 0563 3104
Množství:     

Topenáři a technici, kteří uvádějí teplovodní a bytové vytápěcí systémy do provozu a provádějí jejich údržbu, potřebují spolehlivý a odolný měřicí přístroj, se kterým mohou snadno provádět svá měření, jako např. analýzy spalin. Nový přístroj Testo 310 II poskytuje individuální podporu pro každodenní měření a usnadňuje každodenní práci.
  • Současné, individuální měření a zobrazení všech relevantních měřených parametrů (O2, CO, CO2, teplota spalin a okolního prostředí, prostředí CO, tah a tlak). Zobrazení konfigurovatelné prostřednictvím aplikace testo Smart App
  • Současná doplňková měření prostřednictvím aplikace testo Smart App (např. tlak plynu, průtok a teploty).
  • Snadné a intuitivní ovládání menu
  • Digitální dokumentace, přenos dat a správa zákaznických dat prostřednictvím aplikace testo Smart App
Spolehlivé zkoušky vytápěcích systémů s analyzátorem spalin Testo 310 II pro začátečníky
Kompaktní analyzátor spalin nabízí kromě jednoduchého uživatelského rozhraní také menu se čtyřmi integrovanými nabídkami měření spalin, tahu, CO v okolí a tlaku. Všechny naměřené výsledky jsou na grafickém displeji s vysokým rozlišením přehledně zobrazené a lze je i konfigurovat.

V případě potřeby máte při měření volné ruce - analyzátor spalin Testo 310 II můžete totiž pomocí magnetů na zadní straně přístroje připevnit na kovové povrchy, např. k hořáku. To však není jediná praktická funkce: aplikace testo Smart umožňuje ovládání a konfiguraci přístroje přes funkci dálkového ovládání.

Chytře navržené odolné provedení pro drsné a znečištěné prostředí, rychlé nulování senzoru za 30 sekund, snadno vyměnitelný filtr sondy a rychle vyprázdnitelná kondenzační nádržka dělají z analyzátoru spalin optimální nástroj pro techniky zařízení.

V případě potřeby je možné naměřené výsledky přenést přes Bluetooth® do rychlotiskárny Testo, která je volitelně k objednání a přímo na místě je vytisknout nebo je můžete odeslat e-mailem.

Rozsah dodávky
Analyzátor spalin Testo 310 II včetně akumulátoru a výstupního protokolu z výroby pro měření O2, CO, hPa a °C, sonda 180 mm s kuželem, silikonová hadice pro měření tlaku, 5 filtrů částic a kufr

Název Typ Akce
Prospekt testo 310 II pdf