Chytré sondy v sadě pro klimatizaci

Chytré sondy v sadě pro klimatizaci

11 820 Kč
Vč. DPH: 14 302.20 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : chytré sondy sada klimatizace
Obj. č. : 0563 0003 10
Množství:     

Kompaktní sada klimatizace obsahuje čtyři měřicí přístroje ovládané aplikací pro nejvýznamnější měřicí úlohy specialistů ventilačních a klimatizačních systémů: termický anemometr testo 405i, vrtulkový anemometr testo 410i, termohygrometr testo 605i a infračervený teploměr testo 805i. Ve spojení s chytrým telefonem nebo tabletem může být použita pro měření teploty vzduchu, povrchové teploty, vlhkosti vzduchu, rychlostí proudění vzduchu a objemových proudění u klimatizačních zařízení a systémů. Uživatelé mohou pohodlně odečítat naměřené hodnoty pomocí aplikace Chytré sondy testo (testo Smart Probes) nainstalované v chytrém telefonu/tabletu. V aplikaci mohou být parametry měření (např. vlhkost nebo teplota) vymazány, přidány nebo jejich pořadí změněno jediným kliknutím. Stejně tak rychle je možné měnit zobrazované parametry. Aplikace obsahuje nabídky včetně identifikace rizika vzniku plísní; automatického výpočtu objemového průtoku na vyústkách nebo v potrubích jednoduchou parametrizací vyústky či průřezu potrubí (rozměry a geometrie). Zprávy naměřených dat mohou být posílány přímo ve formátu PDF nebo v Excelu. V praktickém Chytrém pouzdře testo mohou být měřicí přístroje pohodlně přepravovány a jsou po ruce vždy, když je potřeba.
  • Měření teploty vzduchu, povrchové teploty, vlhkosti, rychlosti proudění vzduchu a objemového průtoku
  • Nabídka měření pro měření objemového průtoku v potrubích a na vyústkách, identifikace rizika plísně, snadná obrazová dokumentace včetně IR měření teploty a označení bodu měření
  • Grafické nebo tabulkové zobrazení naměřených dat, analýza  a odeslání přes aplikaci testo Chytré sondy (testo Smart Probes)
  • Provádění nejdůležitějších měření klimatizačních systémů ve spojení s chytrým telefonem/tabletemli
Aplikace pro chytré sondy testo Smart Probes App
Aplikace promění Váš chytrý telefon / tablet v displej přístroje. Ovládání měřicího přístroje a stejně tak zobrazení naměřených hodnot probíhá pomocí Bluetooth spojení skrze aplikaci pro chytré sondy Testo na Vašem chytrém telefonu nebo tabletu – nezávisle na místě měření. Aplikaci můžete navíc použít pro vytvoření protokolu měření, přidat do něj fotografie a komentáře a vše odeslat pomocí e-mailu. Aplikace je dostupná pro zařízení iOS a Android.

Obsah dodávky:
  • 1 x testo 405i termický anemometr ovládaný chytrým telefonem, včetně teleskopického prodloužení (400 mm), baterií a výstupního protokolu z výroby (0560 1405)
  • 1 x testo 410i vrtulkový anemometr ovládaný chytrým telefonem, včetně ochranného krytu, baterií a výstupního protokolu z výroby (0560 1410)
  • 1 x testo 605i termohygrometr ovládaný chytrým telefonem, včetně baterií a výstupního protokolu z výroby (0560 2605 02)
  • 1 x testo 805i infračervený teploměr ovládaný chytrým telefonem, včetně baterií a výstupního protokolu z výroby (0560 1805)
  • 1 x Chytré pouzdro testo “Klimatizace”, včetně pěnové vložky (0516 0260)

*Ve smyslu paragrafu 505/90 sbírky zákona o metrologii v platném znění se nejedná o kalibrační list.

​​Video

Technická data
Typ sondy/senzoru Žhavený drátek,Vrtulka,Vlhkostní kapacitní,Infračervený
Detailní technická data Klikněte zde
Název Typ Akce
Prospekt testo sada pro klimatizaci pdf