testo 160 E - rádiový záznamník dat se 2 konektory pro teplotní, vlhkostní sondu, sondu lux nebo lux a UV-záření

testo 160 E - rádiový záznamník dat se 2 konektory pro teplotní, vlhkostní sondu, sondu lux nebo lux a UV-záření

5 960 Kč
Vč. DPH: 7 211.60 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : testo 160 E
Obj. č. : 0572 2022
Množství:     

Chraňte svoje cenné exponáty a archiválie pomocí rádiového záznamníku dat testo 160 E. Poněvadž prostřednictvím záznamníku testo 160 E s možností připojení 2 sond je kdykoliv zajištěno obsáhlé sledování okolního klimatu a světelných poměrů v muzeu, depozitáři a také v archivu.

Tento přístroj potřebuje pro provoz sondu.
 • Konektory pro 2 sondy – umístěte záznamník diskrétně v soklu vitríny a sledujte mikroklima ve vitríně pomocí připojitelných sond
 • Optimální přizpůsobení okolí díky volitelnému, individuálně upravitelnému krytu Deco-Cover
 • Perfektní propojení: ukládání dat v Testo-Cloud, alarm v reálném čase pomocí e-mailu nebo SMS (volitelně ve spojení s licencí Advanced)
 • Jednoduchá instalace, integrace a obsluha ​
Testo 160 E je součást série záznamníků dat testo 160, která byla vyvinuta specielně pro zvláštní požadavky v muzeích. Rozmanitými možnostmi kombinací integrovaných senzorů a sond lze každou situaci sledování výstavy optimálně pokrýt přes sklad až po přepravu objektů sbírek.

Obsluha a programování záznamníků je snadné a provádí se přímo přes Testo-Cloud.

Sledování teploty, vlhkosti vzduchu, intenzity osvětlení a UV-záření rádiovým záznamníkem dat testo 160 E
Rádiový záznamník dat testo 160 E se snadnou obsluhou se ideálně hodí pro Vaše požadavky na sledování klimatu. Nabízí 2 možnosti připojení pro sondy pro teplotu a vlhkost, sondu lux nebo lux a UV-záření (možnost objednání zvlášť).

Naměřená data se ukládají ze záznamníku přes Vaši WLAN přímo v Testo-Cloud. Při překročeních hraniční hodnoty jste díky funkci alarmu ihned vyrozuměni zprávou e-mailem nebo (volitelně) SMS.

​S Vaším chytrým telefonem vybaveným internetem, s tabletem nebo počítačem máte kdykoliv a všude přístup ke všem naměřeným hodnotám a analyzačním funkcím.

Rádiový záznamník dat testo 160 E – přizpůsobitelný a nenápadný
testo 160 E se dá na základě svých malých rozměrů (64 x 76 x 22 mm) a svého prostého designu bez problémů umístit na výstavě nebo ve vitríně. Ve spojení s volitelným, individuálně upravitelným krytem Deco-Cover (viz příslušenství) se dá záznamník optimálně přizpůsobit svému okolí a zůstane proto velmi nenápadný. Vaše vystavované předměty tak zůstanou stále v popředí.

Perfektní propojení: s rádiovým záznamníkem dat testo 160 E a Testo-Cloud
Testo-Cloud je centrální prvek obsluhy série záznamníků dat testo 160. S testo 160 E uložíte svoje naměřená data přes existující WLAN do Testo-Cloud. Zde můžete svůj rádiový záznamník dat konfigurovat, nastavovat hraniční hodnoty pro alarmy a analyzovat svoje naměřená data.

Abyste měli přístup do Testo-Cloud, musíte se nejprve zaregistrovat na www.museum.saveris.net. Instalace systému je snadná a lze ji provést buď přes vyhledávač nebo pomocí aplikace testo Saveris 2 App pro IOS a Android.

Podle požadovaného rozsahu funkce máte při používání Testo-Cloud na výběr mezi bezplatnou funkčností Basic a rozsáhlejší verzí Andvanced. Zřídíte si například funkčnost Advanced pro až 10 uživatelů na účet nebo si zařídíte alarm pomocí SMS při překročení hraniční hodnoty.

Oblasti použití rádiového záznamníku dat testo 160 E: muzeum, archiv a depozitář
Stále měříte spolehlivě teplotu a vlhkost vzduchu, intenzitu osvětlení a UV-záření ve vitríně nebo ve výstavním prostoru. Rádiový záznamník dat se dá optimálně přizpůsobit Vašim požadavkům sledování díky možnosti kombinací s připojitelnými sondami, které jsou k dostání zvlášť. Testo 160 E lze bez problémů umístit i v malých vitrínách, poněvadž je vhodný zvláště pro montáž v soklu vitríny. Profesionální rádiový záznamník dat testo 160 E je optimalizován pro aplikace týkající se sledování okolních podmínek v muzeích, galeriích a ostatních výstavních domech. S jeho pomocí spolehlivě ochráníte Vaše citlivé a cenné exponáty před poškozením.

Další výhody a funkce rádiového záznamníku dat testo 160 E
Interní paměť rádiového záznamníku dat je 40 000 naměřených hodnot a pouzdro je chráněno podle IP20. Standardní baterie mají životnost 12 měsíců a uživatel si je může sám kdykoliv vyměnit. Alternativně lze záznamník provozovat i bez baterií pomocí společně dodávaného rozhraní USB přes síťový zdroj (nutno objednat zvlášť).

Rozsah dodávky
 • Rádiový záznamník dat testo 160 TH včetně bezplatného přístupu do Cloud (funkčnost Basic)
 • Baterie (4 x alkali manganové mikrotužkové AAA)
 • Rozhraní pro USB kabel
 • Nástěnný držák včetně odblokovacího zařízení a lepicí pásky
 • Etiketa s QR-Code
 • Výstupní protokol z výroby
 • Zkrácený návod k obsluze
Upozornění: Testo 160 E potřebujete pro provoz sondu (nutno objednat zvlášť).
Vlhkostní kapacitní senzor

Měřicí rozsah

viz externí sonda

Přesnost

viz externí sonda

Rozlišení

viz externí sonda

Teplota

Měřicí rozsah

viz externí sonda

Přesnost

viz externí sonda

Rozlišení

viz externí sonda

Osvit - křemíková fotodioda

Měřicí rozsah

viz externí sonda

Přesnost

viz externí sonda

Rozlišení

viz externí sonda

UV

Měřicí rozsah

viz externí sonda

Přesnost

viz externí sonda

Rozlišení

viz externí sonda

Hlavní technická data

Rozměry

76 x 64 x 22 mm

Provozní teplota

-10 do +50 °C

Třída ochrany

IP20

Rychlost měření

V závislosti na Cloudové licenci; Basic: 15 min … 24 h / Advanced: 1 min … 24 h

Připojení k WLAN

Podporované bezdrátové LAN standardy: IEEE 802.11 b/g/n and IEEE 802.1X; Možné metody šifrování: WPA2 Enterprise: EAP-TLS, EAP-TTLS-TLS, EAP-TTLS-MSCHAPv2, EAP-TTLS-PSK, EAP-PEAP0-TLS, EAP-PEAP0-MSCHAPv2, EAP-PEAP0-PSK, EAP-PEAP1-TLS, EAP-PEAP1-MSCHAPv2, EAP-PEAP1-PSK, WPA Personal, WPA2 (AES), WPA (TKIP), WEP

Životnost baterie

1.5 roky

Napájecí zdroj

4 x AAA baterie 1.5 V, Alternativně síťový zdroj přes USB

Pamět

32,000 Součet všech kanálů

Skladovací teplota

-20 do +50 °C

Váha

96 g

Název Typ Akce
Prospekt testo 160 pdf