Teplotní sonda s dlouhým kabelem (NTC)

Teplotní sonda s dlouhým kabelem (NTC)

2 280 Kč
Vč. DPH: 2 758.80 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : 0610 1725
Obj. č. : 0610 1725
Množství:     

Teplotní sonda s dlouhým kabelem a plochou špičkou se hodí pro měření v kapalinách a pastovitých médiích a rovněž pro měření teploty vzduchu. Na základě svého senzoru NTC umožňuje sonda precizní měření teploty s přesností až ±0.2 °C.
  • Sonda NTC se zvlášť dlouhým kabelem 6 metrů dlouhým, lze instalovat pro dlouhodobá měření
  • Měření teploty v kapalinách, pastovitých médiích a ve vzduchu
  • Měřicí rozsah: -35 … +80 °C
Teplotní sonda má kalbe s délkou 6 metrů. S tímto zvláště dlouhým kabelem se dá použít i na měřicích bodech, které jsou vzdáleny od měřicího přístroje/záznamníku.

Pro dlouhodová měření můžete teplotní sondu pevně namontovat na místě měření. Potřebujete k tomu upínací objímku nebo šroubení PG (není obsahem dodávky).

Teplotní sonda je vodotěsná podle třídy krytí IP 67. Jsou proto možná měření například ve venkovním prostředí.*
Odezva t99 (doba, do kdy sonda zobrazí 99% teplotního skoku) 5 sekund u této sondy se vztahuje na měření v pohybující se vodě při těplotě +60 °C. Tato odezva se prodlužuje, když se provádějí například měření v nehybné kapalině, pastovitých médiích nebo ve vzduchu.*
Pro každou aplikaci vhodnou sondu Nemáte požadovanou teplotní sondu?
Obraťte se přímo na nás. Máme velký sortiment standardních teplotních sond a kromě toho vyrobíme sondu na míru specielně podle Vašich individuálních požadavků.

*Při měření teploty vzduchu se odezva nachází o faktor 40 ... 60 výše, než udávaná hodnota, která byla naměřena ve vodě. Pokud byste pro měření teploty vzduchu potřebovali spíše pomalejší teplotní sondu, hodí se tato sonda obzvláště dobře, poněvadž krátkodobé teplotní špičky při měření teploty nezohledňuje vůbec nebo jenom velmi málo. Jestliže byste tedy například tuto sondu chtěli použít pro měření teploty vzduchu v chladničce, tak by krátké otevření dveří nezohlednilo teplotní výkyv, který vznikne na základě smísení teploty vzduchu v místnosti a teploty vzduchu v chladničce.

Potřebujete-li teplotní sondu okolního vzduchu s rychlou odezvou, pak budete nejlépe vybaveni velmi rychlou teplotní sondou s velkým měřicím rozsahem 0602 0493.
Technická data
Délka kabelu 6 m
Délka trubice sondy 40 mm
Doba odezvy 5 s
Průměr sondy 3 mm
Třída krytí IP67
NTC sonda
Měřicí rozsah -35 do +80 °C
Přesnost ±0.2 °C (-25 do +75 °C)
±0.4 °C (Zbývající rozsah)
NTC

Měřicí rozsah

-35 do +80 °C

Přesnost

±0.2 °C (-25 do +75 °C)

±0.4 °C (Zbývající rozsah)

Doba odezvy

5 s

Hlavní technická data

Délka trubice sondy

40 mm

Třída ochrany

IP67

Délka kabelu

6 m

Průměr špičky sondy

3 mm

Průměr sondy

3 mm