testo 545 – Digitální luxmetr s připojením k aplikaci

testo 545 – Digitální luxmetr s připojením k aplikaci

10 440 Kč
Vč. DPH: 12 632.40 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : testo 545
Obj. č. : 0563 1545
Množství:     

S kompaktním luxmetrem testo 545 můžete snadno, rychle a přesně měřit intenzitu osvětlení u všech běžných světelných zdrojů, abyste zajistili produktivitu, výkon a zdraví na pracovištích. Aplikace testo Smart App Vás podpoří užitečnými funkcemi, jako je konfigurace přístroje, zobrazení (také jako druhá obrazovka), ukládání a také dokumentace naměřených hodnot přímo v aplikaci.

Osvětlení je zejména na pracovištích rozhodujícím faktorem pro produktivitu, příjemný pocit a zdraví. Příliš jasné osvětlení oslňuje, zatímco příliš slabé osvětlení zhoršuje koncentraci a způsobuje bolesti hlavy. S luxmetrem testo 545 můžete rychle, snadno a přesně měřit intenzitu osvětlení u všech běžných světelných zdrojů. Tento měřicí přístroj je kompatibilní s téměř všemi komerčně dostupnými LED diodami a umožňuje tak širokou škálu aplikací. Díky automatickému výpočtu časové a bodové střední hodnoty Vám luxmetr přehledně zobrazí všechny důležité informace.

Luxmetr testo 545 dokonale doplňuje aplikace testo Smart App, která umožňuje nejen konfigurovat měřicí přístroj a zobrazovat a ukládat naměřené hodnoty, ale také je i mimořádně pohodlně dokumentovat. Aplikace také promění Váš chytrý telefon v druhý displej přístroje.

Obsah dodávky:
  • testo 545 – Luxmetr s připojením k aplikaci a akustickým alarmem
  • Přepravní pouzdro
  • Výstupní protokol z výroby
  • 3 x AA baterie