testo 922 - Diferenční teploměr pro TE typu K s připojením k aplikaci

testo 922 - Diferenční teploměr pro TE typu K s připojením k aplikaci

4 240 Kč
Vč. DPH: 5 130.40 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : testo 922
Obj. č. : 0563 0922
Množství:     

S kompaktním 2kanálovým teploměrem testo 922 (dvě TE sondy typu K, součástí dodávky jsou 2 sondy) máte všestranné řešení pro jednoduché, rychlé a přesné měření diferenční teploty, např. při kontrole teploty přívodu/zpátečky na rozdělovačích topného okruhu. Aplikace testo Smart App Vás podpoří užitečnými funkcemi, jako je konfigurace přístroje, zobrazení (také jako druhá obrazovka), ukládání a také dokumentace naměřených hodnot přímo v aplikaci.

Profesionálové v průmyslu a podnikání oceňují kompaktní diferenční teploměr testo 922 pro jeho všestrannost: nejenže rychle a přesně měří teploty, ale také provádí přímý výpočet rozdílu teplot. A to v širokém měřicím rozsahu od -50 °C do 1000 °C. Měření i dokumentaci můžete rychle dokončit v praktické aplikaci testo Smart App pro chytré telefony a tablety.

Typickým použitím testo 922 je například kontrola teploty přívodu a zpátečky na rozdělovačích topných okruhů. Součástí dodávky jsou dvě termočlánkové sondy typu K, ale testo 922 je kompatibilní i s jinými komerčně dostupnými TE sondami typu K. Mimochodem: aplikace testo Smart App Vás podpoří nejen při dokumentaci naměřených výsledků. Chytrý asistent se za Vás postará také o konfiguraci testo 922 a o zobrazení a ukládání naměřených hodnot. Mimořádně praktická funkce: aplikace také promění váš chytrý telefon v druhý displej.

Obsah dodávky:
  • testo 922 - 2kanálový teploměr, TE typu K, s připojením k aplikaci a akustickým alarmem
  • Přepravní pouzdro
  • 2 x TE sonda typu K
  • Výstupní protokol z výroby
  • 3 x AA baterie