testo 416 - Digitální vrtulkový anemometr s 16mm vrtulkou a možností připojení k aplikaci

testo 416 - Digitální vrtulkový anemometr s 16mm vrtulkou a možností připojení k aplikaci

14 390 Kč
Vč. DPH: 17 411.90 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : testo 416
Obj. č. : 0563 0416
Množství:     

Kompaktní vrtulkový anemometr testo 416 s 16mm vrtulkou, s teleskopickou sondou a s možností připojení k aplikaci je ideální pro jednoduché, rychlé a přesné měření rychlosti proudění a objemového průtoku v kanálech klimatizačních a ventilačních systémů. Připojení k aplikaci testo Smart App umožňuje konfiguraci přístroje, zobrazení (také jako druhá obrazovka), ukládání a také dokumentaci naměřených hodnot přímo v aplikaci.

S kompaktním vrtulkovým anemometrem testo 416 s 16mm vrtulkou v kombinaci s teleskopickou sondou a možností připojení k aplikaci můžete snadno, rychle a přesně měřit proudění v kanálech klimatizačních a ventilačních systémů. Integrovaný teleskop lze vysunout až do délky 850 mm, což Vám usnadňuje práci nad hlavou nebo v kanálech o velkém průměru. Abyste měli všechny důležité informace po ruce, testo 416 automaticky vypočítá časové a bodové střední hodnoty i objemový průtok. A díky kompaktnímu provedení a odolnému pouzdru obstojí tento vrtulkový anemometr i v případech, kdy je občas pracovat v trochu náročnějších podmínkách.

Konfigurace měřicího přístroje, zobrazování a ukládání naměřených hodnot i dokumentace jsou díky aplikaci testo Smart App obzvláště pohodlné. Tato aplikace zároveň promění Váš chytrý telefon v druhý displej.

Obsah dodávky:
  • testo 416 – vrtulkový anemometr s 16mm vrtulkou a s připojením k aplikaci, pevně připojená teleskopická sonda (max. 850 mm)
  • Přepravní pouzdro
  • Výstupní protokol z výroby
  • 3 x AA baterie