Teplotní a vlhkostní sonda

Teplotní a vlhkostní sonda

3 360 Kč
Vč. DPH: 4 065.60 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : 0572 2156
Obj. č. : 0572 2156
Množství:     

Přesné a nenápadné měření teploty a relativní vlhkosti ve vitrínách (spolu s vhodným záznamníkem dat): s digitální vlhkostní a teplotní sondou s násuvným kabelem.
  • Malá teplotní a vlhkostní sonda pro použití ve vitrínách
  • Bez vlivu na interval výměny vzduchu ve vitríně díky společně dodávané průchodce s těsnícím O-kroužkem
  • Inteligentní koncepce kalibrace
  • Měřicí rozsah: vlhkost 0 … 100 % relativní vlhkosti; teplota -10 … +50 °C
Není vždy možné umístit záznamník dat přímo do vnitřku vitríny. Malá teplotní a vlhkostní sonda (38 x 16 mm) je velmi dobře přizpůsobená pro měření teploty a relativní vlhkosti ve vitrínách. Záznamník dat lze přitom diskrétně umístit v soklu vitríny.

Společně dodávaný kabel (délka kabelu 0,6 m) lze v případě potřeby nahradit delším kabelem (délka 2,5 m) (nutno objednat zvlášť). Je možné také kombinovat více kabelů mezi sebou až do délky 10 metrů.

Použití teplotní a vlhkostní sondy
Teplotní a vlhkostní sonda se velmi dobře hodí pro použití v muzeích, galeriích a jiných výstavních domech. Velmi přesnou teplotní a vlhkostní sondu (spolu s vhodným záznamníkem dat) použijete pro měření teploty a relativní vlhkosti ve vitrínách. Společně dodávaná průchodka s těsnícím O-kroužkem dovolí použití teplotní a vlhkostní sondy, aniž by byl ovlivněn interval výměny vzduchu. Sledujte mikroklima ve Vaší vitríně pro ochranu exponátů před poškozením klimatickými vlivy.Inteligentní koncepce kalibrace
Teplotní a vlhkostní sonda nabízí nejvyšší digitální jistotu měření. Poněvadž se zpracování měřené hodnoty odehrává přímo v sondě, není kvalita měření ovlivňována délkou kabelu mezi rádiovým záznamníkem dat a sondou. Sondu je možné ke kalibraci zaslat samotnou (bez záznamníku).

Rozsah dodávky
​1x sonda lux a UV-záření s násuvným kabelem (délka kabelu 0,6 m) a výstupní protokol z výroby.
Vlhkostní kapacitní senzor

Měřicí rozsah

0 do 100 %rv

Přesnost

±2.0 %rv při +25.0 °C a 20 do 80 %rv

±3.0 %rv při +25.0 °C a < 20%rv a > 80 %rv

±1.0 %rv hystereze

±1.0 %rv / roční drift

Teplota

Měřicí rozsah

-10 do +50 °C

Přesnost

±0.5 °C