Krátká sonda pro měření teploty (NTC)

Krátká sonda pro měření teploty (NTC)

1 040 Kč
Vč. DPH: 1 258.40 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : 0628 7510
Obj. č. : 0628 7510
Množství:     

Krátká sonda se hodí pro měření teploty vzduchu a také pro měření teploty v kapalinách a pastovitých médiích. Na základě senzoru NTC umožňuje sonda precizní měření teploty s přesností až ±0.2 °C.
  • Teplotní sonda NTC s krátkou trubicí sondy (krátká sonda)
  • Měření teploty v kapalinách, pastovitých médiích a vzduchu
  • Měřicí rozsah: -20 … +70 °C
Teplotní sonda se zaoblenou špičkou má krátkou trubici sondy s délkou 35 mm. S ní máte to nejlepší vybavení, pokud se měří teplota v bezprostřední blízkosti měřicího přístroje/záznamníku a není potřeba kabel sondy.

Krátká sonda je díky třídě krytí IP 54 chráněna proti stříkající vodě.

Odezva t99 (doba, do kdy sonda zobrazí 99% teplotního skoku) 15 sekund u této sondy se vztahuje na měření v pohybující se vodě při těplotě +60 °C. Tato odezva se prodlužuje, když se provádějí například měření v nehybné kapalině, pastovitých médiích nebo ve vzduchu.*

Pro každou aplikaci vhodnou sondu Nemáte požadovanou teplotní sondu?
Obraťte se přímo na nás. Máme velký sortiment standardních teplotních sond a kromě toho vyrobíme sondu na míru specielně podle Vašich individuálních požadavků.

*Při měření teploty vzduchu se odezva nachází o faktor 40 ... 60 výše, než udávaná hodnota, která byla naměřena ve vodě. Pokud byste pro měření teploty vzduchu potřebovali spíše pomalejší teplotní sondu, hodí se tato sonda obzvláště dobře, poněvadž krátkodobé teplotní špičky při měření teploty nezohledňuje vůbec nebo jenom velmi málo. Jestliže byste tedy například tuto sondu chtěli použít pro měření teploty vzduchu v chladničce, tak by krátké otevření dveří nezohlednilo teplotní výkyv, který vznikne na základě smísení teploty vzduchu v místnosti a teploty vzduchu v chladničce.

Potřebujete-li teplotní sondu okolního vzduchu s rychlou odezvou, pak budete nejlépe vybaveni velmi rychlou teplotní sondou s velkým měřicím rozsahem 0602 0493.
Technická data
Délka trubice sondy 35 mm
Průměr sondy 3 mm
Třída krytí IP54
NTC sonda
Přesnost ±0.2 °C (-20 do +40 °C)
±0.4 °C (40.1 do +70 °C)
NTC

Měřicí rozsah

-20 do +70 °C

Přesnost

±0.2 °C (-20 do +40 °C)

±0.4 °C (40.1 do +70 °C)

Doba odezvy

15 s

Hlavní technická data

Třída ochrany

IP54

Průměr sondy

3 mm

Délka trubice sondy

35 mm