Teplotní sonda se vpichovací špičkou (TE typ K)

Teplotní sonda se vpichovací špičkou (TE typ K)

1 690 Kč
Vč. DPH: 2 044.90 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : 0572 9001
Obj. č. : 0572 9001
Množství:     

Tato termočlánková teplotní sonda s vpichovací špičkou se dá použít pro měření v pastovitých a polotuhých médiích a také v kapalinách a vzduchu.
  • Termočlánková teplotní sondy typu K se velmi plochým kabelem, který se dá protáhnout úzkými otvory, např. štěrbinou dveří
  • Měření teploty v pastovitých a polotuhých médiích a také v kapalinách a vzduchu
  • Měřicí rozsah: -50 …+205 °C
Teplotní sonda je vybavena tenkých plochým kabelem s délkou 2 metry. Tenký plochý kabel se dá protáhnout úzkými otvory, např. štěrbinou dveří nebo tesněním dveří chladničky.

S třídou krytí IP 54 je teplotní sonda s vpichovací špičkou chráněna proti stříkající vodě.
Tato termočlánková sonda typu K a třídy 1 má normovanou přesnost ±1.5 °C.

Odezva t99 (doba, do kdy sonda zobrazí 99% teplotního skoku) 7 sekund u této sondy se vztahuje na měření v pohybující se vodě při těplotě +60 °C. Tato odezva se prodlužuje, když se provádějí například měření v nehybné kapalině, pastovitých médiích nebo ve vzduchu.*

Pro každou aplikaci vhodnou sondu Nemáte požadovanou teplotní sondu?
Obraťte se přímo na nás. Máme velký sortiment standardních teplotních sond a kromě toho vyrobíme sondu na míru specielně podle Vašich individuálních požadavků.

*Při měření teploty vzduchu se odezva nachází o faktor 40 ... 60 výše, než udávaná hodnota, která byla naměřena ve vodě. Pokud byste pro měření teploty vzduchu potřebovali spíše pomalejší teplotní sondu, hodí se tato sonda obzvláště dobře, poněvadž krátkodobé teplotní špičky při měření teploty nezohledňuje vůbec nebo jenom velmi málo. Jestliže byste tedy například tuto sondu chtěli použít pro měření teploty vzduchu v chladničce, tak by krátké otevření dveří nezohlednilo teplotní výkyv, který vznikne na základě smísení teploty vzduchu v místnosti a teploty vzduchu v chladničce.

Potřebujete-li teplotní sondu okolního vzduchu s rychlou odezvou, pak budete nejlépe vybaveni velmi rychlou teplotní sondou s velkým měřicím rozsahem 0602 0493.
Technická data
Délka kabelu 2 m
Délka trubice sondy 60 mm
Doba odezvy 7 s
Průměr sondy 5 mm
Třída krytí IP54
Sonda Typ K (NiCr-Ni)
Měřicí rozsah -40 do +220 °C
Přesnost Třída 1
Typ K (NiCr-Ni)

Měřicí rozsah

-40 do +220 °C

Přesnost

Třída 1

Doba odezvy

7 s

Hlavní technická data

Délka trubice sondy

60 mm

Třída ochrany

IP54

Délka kabelu

2 m

Průměr špičky sondy

3.6 mm

Průměr sondy

5 mm

Délka špičky trubice sondy

30 mm