Teplotní sonda s hliníkovým pouzdrem (NTC)

Teplotní sonda s hliníkovým pouzdrem (NTC)

1 230 Kč
Vč. DPH: 1 488.30 Kč
Dostupnost ks: skladem u dodavatele
Výrobce: Testo SE & Co. KGaA
Model : 0628 7503
Obj. č. : 0628 7503
Množství:     

Teplotní sonda s hliníkovým pouzdrem a plochou špičkou se hodí pro měření v kapalinách, pastovitých médiích a také pro měření teploty vzduchu. Na základě senzoru NTC umožňuje sonda precizní měření teploty s přesností až ±0.2 °C.
  • Teplotní sonda NTC s kabele 2,4 metrů dlouhým, lze instalovat na místě pro dlouhodobé měření
  • Měření teploty v kapalinách, pastovitých médiích a ve vzduchu
  • Měřicí rozsah: -30 … +90 °C
Teplotní sonda je vybavena kabele o délce 2,4 metru. S tímto dlouhým kabelem se dá použít i na měřicích bodech, které neleží v přímé blízkosti měřicího přístroje/záznamníku.

Pro dlouhodobá měření můžete teplotní sondu pevně namontovat na místě měření. Potřebujete k tomu pouze objímku nebo šroubení PG (není součástí dodávky).

Teplotní sonda je vodotěsná podle třídy krytí IP 65. Jsou tím umožněna například měření ve venkovním prostředí.

Odezva t99 (doba, do kdy sonda zobrazí 99% teplotního skoku) 15 sekund u této sondy se vztahuje na měření v pohybující se vodě při těplotě +60 °C. Tato odezva se prodlužuje, když se provádějí například měření v nehybné kapalině, pastovitých médiích nebo ve vzduchu.*

Pro každou aplikaci vhodnou sondu Nemáte požadovanou teplotní sondu?
Obraťte se přímo na nás. Máme velký sortiment standardních teplotních sond a kromě toho vyrobíme sondu na míru specielně podle Vašich individuálních požadavků.

*Při měření teploty vzduchu se odezva nachází o faktor 40 ... 60 výše, než udávaná hodnota, která byla naměřena ve vodě. Pokud byste pro měření teploty vzduchu potřebovali spíše pomalejší teplotní sondu, hodí se tato sonda obzvláště dobře, poněvadž krátkodobé teplotní špičky při měření teploty nezohledňuje vůbec nebo jenom velmi málo. Jestliže byste tedy například tuto sondu chtěli použít pro měření teploty vzduchu v chladničce, tak by krátké otevření dveří nezohlednilo teplotní výkyv, který vznikne na základě smísení teploty vzduchu v místnosti a teploty vzduchu v chladničce.

Potřebujete-li teplotní sondu okolního vzduchu s rychlou odezvou, pak budete nejlépe vybaveni velmi rychlou teplotní sondou s velkým měřicím rozsahem 0602 0493.
Technická data
Délka kabelu 2.4 m
Délka trubice sondy 40 mm
Doba odezvy 190 s
Průměr sondy 6 mm
Třída krytí IP65
NTC sonda
Měřicí rozsah -30 do +90 °C
Přesnost ±0.2 °C (0 do +70 °C)
±0.5 °C (Zbývající rozsah)
NTC

Měřicí rozsah

-30 do +90 °C

Přesnost

±0.2 °C (0 do +70 °C)

±0.5 °C (Zbývající rozsah)

Doba odezvy

190 s

Hlavní technická data

Třída ochrany

IP65

Pevný kabel

true

Délka kabelu

2.4 m

Průměr sondy

6 mm

Délka trubice sondy

40 mm